„Sytuacja zależy od naszej odpowiedzialności”. Starosta Kowalik apeluje do mieszkańców

- reklama -

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik w związku z dużym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem i osób objętych kwarantanną w naszym regionie, zwrócił się do mieszkańców z apelem.

- reklama -

Odnotowujemy rozluźnienie w stosowaniu się do środków bezpieczeństwa, co skutkuje dużym wzrostem osób, które w związku z epidemią koronawirusa trafiły na kwarantannę. Wzrasta też ilość osób zarażonych. W związku z powyższym proszę mieszkańców powiatu kutnowskiego o zachowanie szczególnej ostrożności – apeluje starosta kutnowski Daniel Kowalik.

Włodarz powiatu po raz kolejny przypomina, że sytuacja dot. koronawirusa zależy od naszej odpowiedzialności.

- reklama -

Pamiętajmy, ze stabilna sytuacja epidemiologiczna zależy w ogromnej mierze od naszej odpowiedzialności. Stosujmy się do zaleceń służb sanitarnych. Zakrywajmy usta i nosy w miejscach publicznych. Korzystajmy z rękawiczek oraz środków dezynfekujących. Jeśli nie ma takiej konieczności, nie opuszczajmy domów – dodaje starosta Kowalik.

Przypomnijmy, w ostatnich dniach ilość zakażonych koronawirusem, a także osób objętych kwarantanną w powiecie kutnowskim drastycznie wzrosła. Według stanu na 5.06.2020, godz. 9:00 zakażonych było 38 osób, a objętych kwarantanną i izolacją ponad 320 osób.

- reklama -

+++ Przeczytaj więcej o koronawirusie w Kutnie i regionie +++

- reklama -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane: