Szczęśliwy finał poszukiwań. Zaginiony mężczyzna odnaleziony [AKTUALIZACJA]

Kutnowscy policjanci w czwartek przez wiele godzin prowadzili poszukiwania pierwszego stopnia za zaginionym mężczyzną. Na szczęście, udało się go odnaleźć [AKTUALIZACJA].

- R E K L A M A -

W czwartek 9 marca 2023 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie prowadzili szeroko zakrojone poszukiwania około 70-letniego mężczyznę. Miał on odjechać samochodem ze swojego miejsca zamieszkania w Wojszycach i ostatni raz był widziany w Kutnie.

Jak dowiadujemy się, zaistniały okoliczności, które sprawiły, że mundurowi ogłosili pierwszy, najwyższy poziom, poszukiwań.

- R E K L A M A -

Poziom I poszukiwań dotyczy osoby, której zaginięcie związane jest z realnym, bezpośrednim występowaniem zagrożenia dla jej życia, zdrowia lub wolności, dla którego ratowania wymagane jest bezpośrednie i natychmiastowe podjęcie czynności poszukiwawczych z zaangażowaniem znacznych sił i środków ze strony policji.

W czwartek wieczorem na prośbę kutnowskiej policji opublikowaliśmy komunikat wraz z rysopisem zaginionego mężczyzny.

- R E K L A M A -

Dziś rano (piątek 10 marca) Daria Olczyk, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie poinformowała nas, że poszukiwania zakończyły się sukcesem i mężczyzna został odnaleziony.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: