„Szkoła-Miastu” – wyjątkowy koncert Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie – ZDJĘCIA

Szkoła-Miastu” – za nami niezwykłe wydarzenie muzyczne, które zapewniło mieszkańcom Kutna wieczór pełen emocji i inspirujących dźwięków. Państwowa Szkoła Muzyczna w Kutnie zaprezentowała w KDK-u koncert, na którym wystąpili nie tylko utalentowani uczniowie, ale również ich wyjątkowi nauczyciele.

- R E K L A M A -

W programie znalazły się utwory solowe, kameralne, zespołowe. Była to wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w różnorodności brzmień, które oferuje muzyka. Od klasycznych aranżacji po nowoczesne interpretacje, artyści zaprezentowali szeroki wachlarz talentów i gatunków muzycznych.

– To wydarzenie zostało stworzone z pasją i poświęceniem, abyście mogli doświadczyć prawdziwej magii muzyki. Dziękujemy, że byliście częścią naszej muzycznej podróży od klasyki do rozrywki – komentują organizatorzy.

- R E K L A M A -

W wydarzeniu udział wziął między innymi nowy prezydent Kutna, Mariusz Sikora, który jest absolwentem PSM w Kutnie. Włodarz Miasta Róż wręczył bukiet kwiatów dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie Małgorzacie Musiałowskiej.

Fot. Adam Pietrusiak / Kutnowski Dom Kultury
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: