reklama
reklama

Szlachetna Paczka: Jeszcze 4 rodziny czekają na swoich darczyńców

Wielkimi krokami zbliża się finał kolejnej edycji Szlachetnej Paczki, w którym nasz powiat działa już po raz siódmy. Na swoich darczyńców czekają jeszcze 4 rodziny!

- R E K L A M A -

Tegoroczny „Weekend Cudów” jak określają ten czas wolontariusze przypada na dni 8 – 9 grudnia 2018. Wówczas wszystkie zgromadzone przez darczyńców paczki trafią do 45 potrzebujących rodzin na terenie naszego powiatu.

Pracę związaną z wyborem odpowiednich rodzin kwalifikujących się do pomocy wykonujemy już od ponad pięciu miesięcy, a przygotowane dla tych rodzin paczki muszą trafić do nich w ciągu dwóch wyznaczonych dni. W tym czasie, dzięki uprzejmości Pana Dyrektora, organizujemy magazyn w I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie – mówi Agnieszka Sakson-Koniuszy, koordynator Szlachetnej Paczki w naszym regionie.

Patronatem głównym kutnowskiego projektu są jak co roku Urząd Miasta Kutno i Starostwo Powiatowe w Kutnie. Patronatem medialnym imprezę objęły kutnowskie redakcje, w tym oczywiście PANORAMA Kutna.

Wśród naszych darczyńców i dobroczyńców znalazły się również firmy z naszego podwórka kutnowskiego jak i osoby prywatne oraz szkoły – dodaje A. Sakson-Koniuszy.

- R E K L A M A -

W chwili obecnej na Darczyńcę czekają jeszcze 4 rodziny z powiatu kutnowskiego.

Zapraszamy do współpracy i na stronę www.szlachetnapaczka.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: