reklama

Szok! W kutnowskim kościele mężczyzna celował do ludzi, padły strzały!

Sceny mrożące krew w żyłach rozegrały się wczoraj w kościele pw. św. Wawrzyńca w Kutnie. W trakcie nabożeństwa mężczyzna celował z broni do ludzi! Został już aresztowany.

Wczoraj informowaliśmy o niebezpiecznej sytuacji w centrum miasta, gdzie z wiatrówki miał strzelać mężczyzna. Policja wydała krótki komunikat w tej sprawie.

- R E K L A M A -

30 marca 2018 roku około godziny 19.00 dyżurny kutnowskiej policji otrzymał informację o strzałach w rejonie Placu Wolności. Natychmiast w to miejsce skierowano patrol. Policjanci zatrzymali tam ujętego wcześniej przez świadków 25-latka. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Odebrano mu „wiatrówkę” na posiadanie której nie jest wymagane zezwolenie. Noc spędzi w policyjnym areszcie. Na szczęście podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał – informuje st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

Jak podaje RMF24, akcja miała rozegrać się w kościele podczas wieczornej adoracji krzyża. 25-latek podczas mszy miał wyciągnąć broń i celować w kościelnego oraz ministranta. To właśnie oni byli wspomnianymi przez policję „świadkami”, którzy ujęli groźnego mężczyznę.

- R E K L A M A -

źródło: własne, policja, RMF24

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: