reklama
reklama

Szpital w Kutnie szykuje się do czwartej fali koronawirusa (ZDJĘCIA)

Kutnowski Szpital Samorządowy przygotowuje się do czwartej fali pandemii koronawirusa. W ostatnich dniach do lecznicy trafiło ponad 20 tysięcy maseczek, a wcześniej pół miliona rękawiczek.

Do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego trafiło 20 tysięcy masek filtrujących klasy FFP3. To drogie maski wysokiej jakości. Jest to dar od Marszałka Województwa Łódzkiego dla KSS Sp. z o. o., za który Panu Marszałkowi serdecznie dziękujemy. Transport zapewniła jak zawsze niezawodna kutnowska Straż Pożarna – czytamy na profilu kutnowskiej lecznicy w mediach społecznościowych.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy tylko, że kilkanaście dni temu do szpitala w Kutnie trafił inny dar od Marszałka Województwa Łódzkiego, a mianowicie ponad pół miliona rękawiczek ochronnych.

Z kolei wcześniej wprowadzono restrykcje dotyczące wstępu do szpitala.

W godzinach najbardziej nasilonego ruchu, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 7-14, każda osoba wchodząca na teren szpitala zostanie poddana badaniu temperatury. Przypominam, że przy drzwiach wejściowych znajduje się płyn dezynfekujący do rąk, z którego należy korzystać – informował w połowie września Bartosz Serenda z Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: