reklama
reklama

Tadeusz Woźniak: Widać, kto jest liderem w wyścigu prezydenckim. Całym sercem wspieramy Andrzeja Dudę

Poseł Tadeusz Woźniak jest zdania, że dotychczasowe wyniki zdecydowanie pokazują, kto jest liderem w wyścigu prezydenckim. – Całym sercem będziemy wspierać Andrzeja Dudę wierzymy, że wygra 12 lipca – komentuje poseł Zjednoczonej Prawicy.

- R E K L A M A -

Przedstawiane wyniki są na razie cząstkowe i nie są jeszcze ostateczne, na pewno będą drobne różnice, ale one nie przyniosą już radykalnej zmiany i czeka nas druga tura. Wynika Andrzeja Dudy w pierwszej turze wyraźnie pokazuje, kto jest liderem w tym wyścigu prezydenckim. Całym sercem będziemy wspierać naszego kandydata i wierzymy, że wygra 12 lipca 2020. I będziemy mieć świetnego prezydenta, nadal tego samego, najlepszego prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudę – komentuje na gorąco poseł RP Tadeusz Woźniak.

Zasugerowaliśmy sztabowi prezydenta Dudy, że po wizycie w Łowiczu mógłby przyjechać także do małej miejscowości w powiecie kutnowskim. Braliśmy różne wersje pod uwagę, ale ostatecznie postawiliśmy na Strzelce i jestem pewien, że prezydent czuł się tu wyjątkowo i został godnie przyjęty na Ziemi Kutnowskiej – dodaje T. Woźniak.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: