Tak będzie wyglądała butelka wódki „Kutnowskiej”. Niebawem trafi do sklepów

Niebawem na sklepowych półkach pojawi się nowa, kutnowska wódka. Pomysłodawca zaprezentował już butelkę i etykietę trunku.

Kutnowska – bo tak ma nazywać się wódka z naszego miasta niebawem pojawi się w sklepach. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawił się projekt butelki. Na etykiecie wykonanej w stylu retro znajdować będzie się między innymi Pałac Saski, róża oraz napis, sugerujący skąd pochodzi „Kutnowska”, czyli… „Prawdziwa moc prosto z serca Polski”.

- R E K L A M A -

Jak powiedział nam pomysłodawca „Kutnowskiej”, wódka na sklepowe półki ma trafić maksymalnie w ciągu 2 tygodni. Dostępna będzie tylko w Galeriach Alkoholi na Łąkoszyńskiej 113 i Narutowicza 10 w Kutnie.

Będzie nawiązywać do kutnowskiej historii

Po raz pierwszy informacje o „Kutnowskiej” pojawiły się na początku marca. – Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż wdrażam w życie swój autorski pomysł na naszą lokalną wódkę która będzie produkowana i dostępna tylko i wyłącznie u mnie w sklepach – czytamy na profilu Galerii Alkoholi Narutowicza.

- R E K L A M A -

– Mogę uchylić rąbka tajemnicy ze będzie ona posiadać motyw retro i będzie nawiązywać do kutnowskiej historii. Wódka będzie produkowana w rozlewni toruńskich wódek gatunkowych i będzie to wódka ziemniaczana klasy premium – wyjaśnia pomysłodawca „Kutnowskiej’.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: