Wiadomości KutnoKutnoTak niskiego bezrobocia w Kutnie nie było od 1989 roku! Są najnowsze dane

Tak niskiego bezrobocia w Kutnie nie było od 1989 roku! Są najnowsze dane

Kutnowski magistrat podał najnowsze dane dotyczące poziomu bezrobocia w naszym mieście. Jak się okazuje, tak niskiego wskaźnika nie było od 1989 roku!

W grudniu miała odbyć się premiera filmu „20 lat Podstrefy Kutno Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna”. Wobec utrzymującej się, wysokiej liczby zakażeń i w trosce o zdrowie uczestników organizatorzy byli zmuszeni odwołać premierę tego dokumentu.

- Reklama -

Ale tak się składa, że to o czym opowiada film wyraża dziś jedna liczba: 1167 – liczba bezrobotnych w Kutnie na koniec listopada 2021 r. To najniższe bezrobocie odnotowane w historii Miasta Kutno po 1989 r.

- Reklama -

– Bez wątpienia, powstanie Podstrefy Kutno, miało i wciąż ma wpływ na taki wynik bezrobocia. Generalnie, jest to sukces wszystkich kutnowskich przedsiębiorców, którzy generują coraz więcej miejsc pracy. Cieszymy się, że Was mamy – czytamy na profilu Invest in Kutno.

Do tematu filmu i jubileuszu wrócimy tak szybko, jak to będzie możliwe. Póki co, dla tych którzy nie widzieli, przypominamy o trailerze:

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: