reklama
reklama

Takiego koncertu w CTMiT jeszcze nie było! Uczta dla fanów mocnego grania i Metalliki [ZDJĘCIA]

Przed koncertem na scenie pojawił się organizator Marek „Maras” Kurnatowski, a także przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora (który objął wydarzenie honorowym patronatem), a także wiceprezydent Kutna Zbigniew Wdowiak i dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury Radosław Rojewski.

- R E K L A M A -

Nie brakowało podziękowań za pomoc w organizacji tego wyjątkowego koncertu, a także zapowiedzi, że jeśli dzisiejsza „próba ogniowa” się uda to w CTMiT będzie można częściej usłyszeć mocne brzmienia.

Co warte podkreślenia, dochód z koncertu przeznaczony będzie na organizację zajęć dla dzieci spędzających wakacje w Kutnie. Koordynatorem zadania będzie KDK.

- R E K L A M A -

Fani, którzy zawitali dziś do CTMiT na pewno nie wyjdą z sali zawiedzeni. Scream INC udowodnił, że nie bez przyczyny jedynym „Tribute To Band’em” uznawanym przez Metallicę. Usłyszeć można było wyjątkowy dwugodzinny set.

Historia tego bandu Tribute To Metallica przypomina scenariusz filmowy. Przyjaciele zaczęli grać utwory Metalliki dla rozrywki – podobno dlatego, że nie mogli doczekać się koncertu swojego ulubionego zespołu na Ukrainie. Nie spodziewali się, iż już niebawem wygrają festiwal w Kijowie i ruszą w trasę koncertową.

- R E K L A M A -

Młodzi muzycy zaczęli odnosić sukcesy najpierw na lokalnym rynku, później również w innych europejskich krajach. Obecnie to jedyny oficjalnie zaakceptowany przez Metallicę Tribute To Band.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: