„Romeo i Julia żyją” w wykonaniu Arkadiusza Jakubika okazał się jednym z najbardziej nietypowych i zaskakujących wydarzeń tego sezonu w Kutnowskim Domu Kultury.
- reklama -
Publiczność Festiwalu Złoty Środek została wciągnięta w intensywną, muzyczno-teatralną opowieść, która zaskakiwała formą, bawiła, a chwilę później zostawiała z emocjami trudnymi do zignorowania.
Jakubik poderwał widzów z siedzeń już od pierwszych minut i wciągnął do nieoczywistego podejścia do historii miłosnej. Dużo bardziej gorzkiej, prawdziwej i współczesnej niż znanej z szekspirowskiego oryginału.
- reklama -
Fot. Adam Pietrusiak / KDK
















- reklama -





