KulturaTakiego spektaklu w Kutnie dawno nie było! Jakubik zadziwił publiczność

Takiego spektaklu w Kutnie dawno nie było! Jakubik zadziwił publiczność [ZDJĘCIA]

„Romeo i Julia żyją” w wykonaniu Arkadiusza Jakubika okazał się jednym z najbardziej nietypowych i zaskakujących wydarzeń tego sezonu w Kutnowskim Domu Kultury.

- reklama -

Publiczność Festiwalu Złoty Środek została wciągnięta w intensywną, muzyczno-teatralną opowieść, która zaskakiwała formą, bawiła, a chwilę później zostawiała z emocjami trudnymi do zignorowania.

Jakubik poderwał widzów z siedzeń już od pierwszych minut i wciągnął do nieoczywistego podejścia do historii miłosnej. Dużo bardziej gorzkiej, prawdziwej i współczesnej niż znanej z szekspirowskiego oryginału.

- reklama -

Fot. Adam Pietrusiak / KDK

- reklama -

Najnowsze wiadomości: