reklama

Takiej majówki w Kutnie nie było już dawno! Sprawdź dokładny PROGRAM

Pogoda ostatnio dopisuje i jest coraz cieplej. A na Kutnowskiej Majówce będzie naprawdę gorąco – jeśli nie od słońca, to na pewno od masy atrakcji. Już teraz zapraszamy i przypominamy, co czeka Was w ten bardzo długi weekend – tegoroczna Kutnowska Majówka będzie trwać od 1 do 6 maja!

Zabawę rozpoczynamy Majówką ze Stanisławem Bareją, tym razem pod hasłem 07 zgłoś się. W tym roku zapraszamy do Kutnowskiego Domu Kultury i Parku Traugutta. Nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin – oczywiście wszystko w jedynej i słusznej atmosferze absurdów epoki PRL-u.

- R E K L A M A -

Tradycyjnie na ulicy Królewskiej będzie czekać na Was Jarmark Majowy (czynny w dn. 1 – 6 maja w godz. 10:00 – 22:00).

Nie zabraknie atrakcji dla fanów szalonej zabawy w Lunaparku. Startujemy na Ternach Rekreacyjnych nad Ochnią już 1 maja. W tym roku zapraszamy także do Mini Lunaparku na Placu Wolności, który rusza 4 maja.

- R E K L A M A -

Dla wszystkich smakoszy i mniej lub bardziej skrytych głodomorów przygotowaliśmy najlepsze jedzenie prosto z foodtracków. Koniecznie zajrzyjcie na RYNEK SMAKÓW na Plac Piłsudskiego (czynny w dn. 4 – 6 maja w godz. 12:00 – 22:00).

Nie zabraknie też koncertów!

- R E K L A M A -

1 maja na Placu Wolności bawimy się z największymi gwiazdami polskiej muzyki tanecznej. O dobry humor publiczności zadba kabaret DNO. Zaczynamy już o 17 koncertem zespołu AKCENT! Potem na naszej scenie zobaczycie: kabaret DNO (godz. 18:00), zespół Piękni i Młodzi (godz. 19:30), zespół BOYS (godz.20:30).

2 maja na Placu Wolności wystąpią dla Was pełni pozytywnej energii zespół MESAJAH (godz. 18:00)

Wieczór zakończy koncert niepokonanej legendy polskiego rocka – zespołu Perfect (godz. 20:00).

Poza koncertami na Placu Wolności przygotowaliśmy także muzyczne niespodzianki na Placu Piłsudskiego – 4 maja o dobrą muzykę przy spacerze i spotkaniach zapewni DJ (od godziny 16:00), a 5 maja usłyszycie zespoły: Iga&IgiTata (godz. 16:00) oraz Mitra (godz. 18:00).

Zapraszamy!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: