reklama
reklama
reklama
reklama

Tańczyć każdy może… W sobotę Konfrontacje Różnych Form Tanecznych

Tańczyć każdy może, trochę lepiej lub… doskonale! Już 12 maja będziemy tańczyć solo, w duetach i wszyscy razem. Jak to lubi i co kto lubi! Bo to będzie nasze święto tańca – czas ruszyć Miasto Róż.

Zapraszamy 12 maja do Kutnowskiego Domu Kultury na 18. Konfrontacje Różnych Form Tanecznych, gdzie już od godziny 10:00 swoje umiejętności zaprezentuje ponad 30 zespołów z całej Polski. Nie zabraknie także naszych kutnowskich drużyn, które już teraz przygotowują się na wielki występ! Jeśli chcecie im kibicować, to koniecznie tanecznym krokiem pojawcie się w KDK. Bilety w kasach KDK / CTMiT lub online: http://bit.ly/KupBiletKDK. Cena biletu to 8 zł.

- R E K L A M A -

Po Konfrontacjach zapraszamy na Plac Piłsudskiego, gdzie od godziny 15:00 będziecie mogli zobaczyć zwycięzców 18 Konfrontacji. Specjalnie dla Was taneczne zabawy poprowadzi DJ, a my zadbamy o niespodzianki! Nie może Was zabraknąć! Dajcie się porwać muzyce i bawcie się razem z nami. 12 maja Kutno będzie najbardziej roztańczonym miastem w całej Polsce!

W jury zasiądą:
Anna Bubnowska – instruktor, choreograf. Założycielka Zespołu Tanecznego Trans.Formacja Trans działa od 2000 roku. Jest laureatem licznych przeglądów i festiwali zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Uwieńczeniem tych wspaniałych sukcesów było zaproszenie zespołu do udziału w ceremoniach przedmeczowych na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas EURO2012. Od 2005 roku przygotowuje choreografie do wyborów MISS POLSKI oraz międzynarodowych konkursach piękna MISS INTERCONTINENTAL i MISS Supranational.

- R E K L A M A -

Kornelia Ciołek – choreograf, instruktor tańca jazzowego. Absolwentka Studium tanecznego w Warszawie w klasie tańca jazzowego. Obecnie instruktor tańca w szkole stepowania TIP TAP ANULI KOŁAKOWSKIEJ w Warszawie. Ukończyła warsztat szkoleniowy z psychoterapii tańcem i ruchem, warsztat choreoterapii. Posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas Międzynarodowych Warsztatów Tańca Jazzowego, Europejskich Spotkań Tanecznych czy Międzynarodowych Warsztatów w Republice Czeskiej. Jury na wielu festiwalach krajowych m.in: w Węgrzynie, Kutnie, Tarnobrzegu, Warszawie. Organizator i współproducent takich imprez jak: Warsaw Challenge – Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Break Dance.

Benoit Le Gros Azeoduvo – aktor, tancerz, choreograf, muzyk pochodzący z Togo. Od 9 lat mieszka w Polsce. Współpracuje między innymi z DK Dorożkarnia w Warszawie, Teatrem Capitol we Wrocławiu, Teatrem Arka we Wrocławiu i ośrodkami kultury i teatrami w całej Polsce. Juror wielu znaczących młodzieżowych festiwali tanecznych.

- R E K L A M A -

Program ramowy:

Kutnowski Dom Kultury
08.00 – 11.30 – rejestracja zespołów
10.00 – 11.00 – prezentacje zespołów I kategorii wiekowej
11.20 – 12.00 – prezentacja zespołów II kategorii wiekowej
12.20 – 13.00 – prezentacje zespołów III kategorii wiekowej

Plac Piłsudskiego w Kutnie
15.00 – wręczenie nagród, pucharów i medali dla najlepszych zespołów na scenie plenerowej.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: