reklama
  • Przemysław Błaszczyk Senat

Tego jeszcze nie było! Łódź Wikingów w Parku Traugutta [ZDJĘCIA]

Do rozpoczęcia X jubileuszowej Odysei Historycznej pozostały już tylko ostatnie godziny. Cała impreza odbywać będzie się na Sklęczkach, jednak dziś przygotowano też ciekawostkę w Parku Traugutta, gdzie… pojawili się Wikingowie.

- R E K L A M A -

W godzinach południowych na zbiorniku wodnym w Parku Traugutta rozpoczęła się akcja „wodowania” dużej łodzi Wikingów, która kilkukrotnie pojawiała się w Leszczynku. Teraz popływać będzie można w centrum Kutna. Rejsy łodzią wikińską – za darmo – odbywać będą się do godziny 18:00.

Jakie atrakcje na Odysei?

- R E K L A M A -

Z kolei na terenie starej strzelnicy wojskowej na Sklęczkach dziś o 16:00 otwarty zostanie teren X Odysei dla zwiedzających. Oficjalne otwarcie zlotu nastąpi o 18:00, zaś o 20:30 odbędą się koncerty Farben Lehre i Czarnego Bzu. Sprawdź dokładny program X Odysei Historycznej Kutno 2022.

Bilet wstępu na Odyseję kosztuje 10 złotych od osoby (ważny przez jeden dzień). Kasa czynna do godziny 22:00. Teren zlotu otwarty dla zwiedzających do zakończenia koncertu. Dzieci do lat 14 – wstęp wolny.

- R E K L A M A -

MZK zapewnia bezpłatne autobusy na Odyseję

Warto dodać, że Miejski Zakład Komunikacji zapewnia bezpłatny transport wszystkim mieszkańcom, którzy chcą dostać się na Sklęczki.

Autobusy będą kursowały od piątku do niedzieli. Trasa to parking Kutnowskiego Domu Kultury, ul. Wyszyńskiego, ul. Łąkoszyńska i ul. Wschodnia przy Animexie. Dokładna rozpiska kursów autobusowych znajduje się tutaj: Darmowe autobusy zawiozą mieszkańców na Odyseję Historyczną


Nie przegap: