reklama

Tegoroczna Królowa Róż wygląda zjawiskowo! Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji [FOTO]

Ma 22 lata, urodziła się i dorastała w Kutnie. Z Miastem Róż czuje się bardzo mocno związana i pełnienie funkcji Królowej Róż będzie ukoronowaniem tego uczucia. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia Wiktorii Kwit, czyli tegorocznej Królowej Róż!

- R E K L A M A -

O sobie mówi: „Z pozoru moje zainteresowania wydają się banalne, jednak bardzo lubię realizować je w dość niebanalny sposób. Zamiłowanie do zwierząt realizowałam poprzez uczęszczanie do szkoły o profilu weterynaryjnym.” Poza zwierzętami Wiktoria uwielbia rośliny, dzięki czemu jej dom przypomina dziś małą dżunglę. Jednym z marzeń tegorocznej Królowej jest wyprawa do takiej prawdziwej – tropikalnej, dzikiej i nieposkromionej.

Dziś swoje podróżnicze plany realizuje zza kółka samochodu terenowego. Nie straszne jej surowe, offroadowe warunki. Terenówką bez wahania zbacza z głównych ulic, bo woli przemierzać nieprzetarte szlaki, nieznanych i mało uczęszczanych dróg.

- R E K L A M A -

Jury obecne na castingu ujęła niebanalnym połączeniem subtelnej urody i żywiołowego temperamentu. Z pewnością trzynastka okaże się dla niej szczęśliwa!

Tak jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, w przestrzeni miasta pojawiły się billboardy otwierające kampanię promocyjną 48. Święta Róży. Każdy przedstawia inną, bajeczną odsłonę naszej tegorocznej Królowej Róż.

- R E K L A M A -

Nad sesją i spójnym wizerunkiem Królowej czuwała Agnieszka Dąbrowska-Walczak, instruktorka KDK, florystka i wieloletnia kierownik Wystawy Aranżacji Florystycznych. Wszystkie zdjęcia wykonał Tomasz Kula. Z kolei za postprodukcją oraz grafiką – projektem i przygotowaniem wszystkich materiałów promocyjnych, stoi Paulina Andryszczak, która od wielu lat realizuje z nami reklamę największych wydarzeń organizowanych przez Kutnowski Dom Kultury. Jednym słowem ZAZA Projekt. Makijaż Wiktorii to dzieło Marty Dankowskiej z salonu Art en Face. Wiktoria ma na sobie kreację pomysłu Małgorzaty Szwagiel – mistrzyni florystyki. Jest ona uznaną w środowisku artystką, otrzymała między innymi tytuł Florystki Roku 2020. Elementy florystyczne obecne w kadrach powstały z wielu odmian róż i innych roślin ozdobnych.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: