reklama
reklama

Teraz kobiety będą czuły się bezpiecznie! Wyjątkowe zajęcia policji i ANSGK [ZDJĘCIA]

W Kutnie trwają warsztaty "Bezpieczna kobieta” pod okiem policji. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie kobiet, oraz wypracowanie postawy, która pozwoli zachować spokój, okazać zdecydowanie i pewnie stanąć wobec realnego zagrożenia. W ramach tego przedsięwzięcia zaplanowane są również wykłady na które nie trzeba się zapisywać. Zapraszamy wszystkie chętne Panie.

„Bezpieczna kobieta” to dwumiesięczny cykl szkoleń dla kobiet zorganizowanych przez Akademię Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Kutnie. Są to treningi Taekwondo z elementami samoobrony.

- R E K L A M A -

23 marca 2022 roku, trening poprowadzili między innymi instruktorzy taktyk i technik interwencji z kutnowskiej komendy kom. Emil Kowalski oraz st. sierż. Damian Tomczak, który posiada czarny pas w Taekwondo (1DAN). Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem pań na macie. To nie tylko wszechstronna edukacja kobiet w zakresie zachowania w sytuacjach nagłego zagrożenia zdrowia i życia, ale również promowanie aktywnego trybu życia u kobiet.

Już w najbliższą środę 30 marca gościem specjalnym będzie Natalia Rybarczyk – mistrzyni świata w Taekwondo, coach i trener mentalny, autorka książki „Walcz i wygrywaj”, która oprócz treningu poprowadzi o godzinie 18.00 wykład dla pań dot. motywacji, zdobywania celów, waleczności w życiu. W kwietniu zaplanowany jest również wykład dotyczący „Procedur postępowania Policji w przypadku zaistnienia przemocy” . Na wykłady zapraszamy wszystkie chętne panie, nie trzeba wcześniej się rejestrować, wstęp jest bezpłatny.

- R E K L A M A -

(Źródło: KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: