reklama
reklama

Tłumy i świetna zabawa na Pikniku Rodzinnymi w Leszczynku! (ZDJĘCIA)

Sobotnie popołudnie w Leszczynku zamieniło się w prawdziwą krainę zabawy. Wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego, który zorganizowali Centrum Kultury Gminy Kutno oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Bohdana Zaleskiego. Pogoda dopisała, nastroje również, a mieszkańcy gminy i okolic bawili się znakomicie!

- R E K L A M A -

Już od godziny 15:00 teren przy Centrum Kultury zapełnił się gwarem, śmiechem dzieci i muzyką. Z każdą chwilą przybywało uczestników, a całe rodziny chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe, ogromne i kuszące do zabawy dmuchańce, do których ustawiały się długie kolejki. Wiele emocji wzbudziło też mini zoo z uroczymi alpakami z „Alpaki Cudaki”. Zarówno dzieci, jak i dorośli z zachwytem głaskali, karmili i fotografowali się z tymi sympatycznymi zwierzakami.

Prawdziwym hitem popołudnia okazało się też piana party, które przygotowali druhowie z OSP Leszczynek. Najmłodsi z radością wskakiwali w białą pianę, ochładzając się w letnim słońcu i bawiąc się w najlepsze.

- R E K L A M A -

Równie ciekawie było na scenie. Publiczność mogła podziwiać występy Zespołu Pieśni i Tańca Leszczynki, Orkiestry Gminy Kutno Dzieciom, zespołu Sakura Band oraz sióstr Oli i Ali Tracz. Muzyczna oprawa pikniku była różnorodna i przyciągała uwagę nie tylko miłośników lokalnych brzmień. Nie zabrakło też czegoś dla pasjonatów instrumentów i chętni mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów gitarowych prowadzonych przez Agnieszkę Srokę-Świstak.

Organizatorzy zadbali również o coś dla ducha i ciała. Na kiermaszu taniej książki można było znaleźć wakacyjne lektury, a w specjalnej strefie czytania posłuchać bajek. Dzieci korzystały z animacji i warsztatów przygotowanych przez Klub Dziecięcy Leśna Gromada, a na łasuchów czekały przysmaki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, wata cukrowa, lody od Lodovi i kolorowe stoiska z zabawkami.

Zobacz zdjęcia:

- R E K L A M A -













- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: