REKLAMA
niedziela, 26, czerwiec 2022
REKLAMA

Tłumy na Jarmarku Majowym i zlocie foodtrucków w Kutnie [ZDJĘCIA/WIDEO]

Piękna pogoda sprawiła, że kutnianie tłumnie udali się na Jarmark Majowy. Plac Piłsudskiego tętni życiem i sprzyja towarzyskim spotkaniom mieszkańców.

poniżej dalsza część artykułu

Jarmark Majowy wystartował już w sobotę, jednak dopiero dziś przeżywa prawdziwe oblężenie. Mieszkańcy powiatu kutnowskiego i okolic chętnie spacerują w toczeniu kramów, na których można kupić niemal wszystko. Nie brakuje lokalnych specjałów, a także pamiątek i upominków.

Jeśli jeszcze nie zwiedziliście jarmarku, to dzięki portalowi pojawi.pl sprawdzić można asortyment poszczególnych budek.

Raj dla smakoszy – duże zainteresowanie żarciowozami

poniżej dalsza część artykułu

Zainteresowaniem cieszy się też zlot foodtrucków, w których dostać można przysmaki z całego świata. Są też atrakcje dla dzieci w postaci dmuchanych zabawek. Żarciowozy będą do dyspozycji mieszkańców codziennie aż do wtorku w godzinach 12.00 – 20.00.

Serdecznie zapraszamy na Plac Piłsudskiego! Z kolei jutro atrakcje w ramach Patriotycznej Majówki. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu: 100-metrowa biało-czerwona flaga i wiele atrakcji. Prezydent zaprasza na patriotyczną majówkę w Kutnie.
reklama

Warto przeczytać:

reklama