To będzie kolorowy weekend! Bańki mydlane i święto kolorów w Galerii Różanej

Już w najbliższą sobotę 8.06 w Galerii Różanej moc atrakcji dla całej rodziny! Wszystko za sprawą Dnia Baniek Mydlanych oraz Święta Kolorów.

- R E K L A M A -

Impreza rozpocznie się o 15:00 festiwalem baniek i spotkaniem z ulubieńcem najmłodszych – Smokiem Edziem, który nie tylko da koncert, ale znajdzie też czas, aby spotkać się z dziećmi, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy przybić piątkę.

W trakcie zabawy na odwiedzających czekać będą tysiące baniek mydlanych o najróżniejszych kolorach i kształtach, strefa zamków dmuchanych, kolorowe smakołyki, zabawy i konkursy z nagrodami.

- R E K L A M A -

To jeszcze nie wszystko! O godzinie 17:30 startuje Święto Kolorów, czyli najbardziej kolorowa impreza w mieście! To okazja do świetnej zabawy wśród barwnych proszków Holi. Bez obaw – używane proszki są całkowicie bezpieczne i łatwo spierają się z odzieży.

„Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a impreza nie ma ograniczeń wiekowych. Zabierzcie ze sobą dobry humor, rodzinę i znajomych, aby doświadczyć niezwykłych wrażeń i przeżyć niezapomniane chwile!” – komentują przedstawiciele Galerii Różanej.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: