„To będzie najlepszy poseł reprezentujący Kutno”. Władze kutnowskiej PO zachwalają Jacka Sikorę

Władze kutnowskiej Platformy Obywatelskiej są przekonane, że Jacek Sikora będzie najlepszym posłem reprezentującym Kutno i powiat kutnowski. Dziś w centrum Miasta Róż odbyła się konferencja przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej.

- R E K L A M A -

W czwartek 24 sierpnia 2023 na ulicy Królewskiej odbyła się konferencja prasowa. Z dziennikarzami spotkali się szef kutnowskiej PO Artur Gierula i kandydat na posła Jacek Sikora.

– Jestem o tym całkowicie przekonany, że to będzie najlepszy poseł reprezentujący Kutno i powiat kutnowski. Zachęcam do oddania głosu w dniu 15 października na Jacka Sikorę i jestem pewien, że Kutno zasługuje na to, aby mieć swojego silnego reprezentanta we władzach ustawodawczych – mówi Artur Gierula, szef kutnowskich struktur Platformy Obywatelskiej.

- R E K L A M A -

– Chciałbym prosić Państwa o oddanie głosu na moją osobę. Jestem mieszkańcem Kutna, urodziłem się tu, mieszkam tu, chodzę ulicami tego miasta i robię zakupy w tutejszych sklepach. Uważam, że mieszkańcy Sieradza, Poddębic, Łęczycy, Łowicza i Zgierza nie zagłosują na mnie tak, jak chciałbym żeby zagłosowali na mnie mieszkańcy Kutna. To od nas zależy, żebyśmy mieli reprezentanta w Warszawie – mówił Jacek Sikora.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej zwrócił się także do mieszkańców Kutna, aby zachęcali swoich sąsiadów i znajomych, także z innych miejsc niż powiat kutnowski, do oddania głosu na niego.

- R E K L A M A -

– Uważam, że to miasto zasługuje na kogoś, kto będzie wchodził przez zamknięte drzwi – dodawał Sikora.

Z kolei Artur Gierula na zakończenie konferencji, podkreślał, że zbliżające się wybory parlamentarne to „kwestia wyboru między czymś złym a czymś dobrym”.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: