reklama
reklama

„To chora sytuacja”. Mocne słowa trenera Tomczaka o obostrzeniach

Sobotni mecz KS-u Kutno z Concordią Elbląg był niecodzienny, a wszystko za sprawą pustych trybun i niemożności wpuszczenia kibiców na stadion. Bardzo mocne słowa o obostrzeniach padły z ust trener kutnian, Dominika Tomczaka.

Piłkarze z Kutna po ciężkim meczu wygrali 2-1, ale szkoleniowiec KS nie jest zadowolony z postawy swoich zawodników.

- R E K L A M A -

– Wynik cieszy, ale o tym w jaki sposób graliśmy, trzeba jak najszybciej zapomnieć. Nie zrealizowaliśmy na boisku tego, co sobie założyliśmy. Końcówka meczu należała do Concordii i trzeba przyznać, że wygraliśmy szczęśliwie. Zwycięzców się jednak nie osądza, wygraliśmy i patrzymy już na kolejny mecz – powiedział Panoramie Dominik Tomczak.

Szkoleniowiec KS-u dzisiejszy mecz oglądał z poziomu trybun, ponieważ otrzymał czerwoną kartkę w poprzedniej potyczce ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Jak ocenia oglądanie piłkarskich zmagań z tej perspektywy?

- R E K L A M A -

– Generalnie w Kutnie nie ma większej różnicy pomiędzy wysokością trybun a ławki rezerwowej. Może gdybyśmy grali na Stadionie Narodowym, to byłby problem, ale dzisiaj, szczególnie przy braku kibiców, byłem bardzo dobrze słyszalny. Jeszcze dwa mecze i wrócę na swoje miejsce – mówi trener KS-u.

Dominik Tomczak przy okazji tematu pustych trybun nie zostawił suchej nitki na rządzie i wprowadzonych obostrzeniach m.in. na stadionach.

- R E K L A M A -

– Muszę to głośno powiedzieć. Brak kibiców na stadionach, na świeżym powietrzu i przy tym pełne kościoły, to dla mnie chory pomysł i chora sytuacja. Nie wiem kim trzeba być, żeby wymyślić i wprowadzić akurat takie obostrzenia – denerwuje się Tomczak.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: