Wiadomości KutnoNa sygnaleTo on wjechał w policyjny radiowóz. Był pijany, nie miał prawa jazdy i złamał zakaz sądowy!

To on wjechał w policyjny radiowóz. Był pijany, nie miał prawa jazdy i złamał zakaz sądowy!

Kutnowska policja opublikowała zdjęcia z zatrzymania kierowcy, którzy wczoraj spowodował wypadek z radiowozem. Nie dość, że był kompletnie pijany (ponad 3 promile), to jeszcze jechał bez uprawnień i złamał zakaz sądowy prowadzenia pojazdów.

– Pijani kierowcy są realnym zagrożeniem dla innych. Tym razem ucierpieli policjanci, którzy chcieli powstrzymać go od dalszej jazdy. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nic nie zagraża – komentuje st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

- Reklama -

Przypomnijmy, informację o tym, że w kierunku Żychlina ma poruszać się nietrzeźwy kierowca, oficer dyżurny odebrał 23 kwietnia ok 20.20. To świadek jadący za podejrzaną mazdą zauważył niebezpieczną jazdę kierowcy.

- Reklama -

Na miejsce natychmiast został wysłany patrol celem jak najszybszego zlokalizowania i zatrzymania pojazdu. Świadek zdarzenia cały czas prowadząc rozmowę telefoniczną z policjantami wysłanymi na interwencję informował ich w jakim kierunku przemieszcza się kierowca mazdy.

Mundurowi w pewnym momencie zauważyli wytypowany wcześniej pojazd. Przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych próbowali zatrzymać podejrzany pojazd. Niestety kierowca nie zastosował się do sygnałów doprowadzając do zderzenia z radiowozem.

- Reklama -

Okazało się, że kierowca mazdy miał ponad 3 promile w wydychanym powietrzu, jechał bez uprawnień i złamał zakaz sądowy prowadzenia pojazdów.

źródło: KPP Kutno

(ZDJĘCIA) Pijany kierowca staranował radiowóz, dwóch policjantów w szpitalu!

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: