reklama
reklama
reklama
reklama

To on wjechał w policyjny radiowóz. Był pijany, nie miał prawa jazdy i złamał zakaz sądowy!

Kutnowska policja opublikowała zdjęcia z zatrzymania kierowcy, którzy wczoraj spowodował wypadek z radiowozem. Nie dość, że był kompletnie pijany (ponad 3 promile), to jeszcze jechał bez uprawnień i złamał zakaz sądowy prowadzenia pojazdów.

– Pijani kierowcy są realnym zagrożeniem dla innych. Tym razem ucierpieli policjanci, którzy chcieli powstrzymać go od dalszej jazdy. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nic nie zagraża – komentuje st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, informację o tym, że w kierunku Żychlina ma poruszać się nietrzeźwy kierowca, oficer dyżurny odebrał 23 kwietnia ok 20.20. To świadek jadący za podejrzaną mazdą zauważył niebezpieczną jazdę kierowcy.

Na miejsce natychmiast został wysłany patrol celem jak najszybszego zlokalizowania i zatrzymania pojazdu. Świadek zdarzenia cały czas prowadząc rozmowę telefoniczną z policjantami wysłanymi na interwencję informował ich w jakim kierunku przemieszcza się kierowca mazdy.

- R E K L A M A -

Mundurowi w pewnym momencie zauważyli wytypowany wcześniej pojazd. Przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych próbowali zatrzymać podejrzany pojazd. Niestety kierowca nie zastosował się do sygnałów doprowadzając do zderzenia z radiowozem.

Okazało się, że kierowca mazdy miał ponad 3 promile w wydychanym powietrzu, jechał bez uprawnień i złamał zakaz sądowy prowadzenia pojazdów.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

(ZDJĘCIA) Pijany kierowca staranował radiowóz, dwóch policjantów w szpitalu!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: