Wiadomości KutnoKutno"To wyjście naprzeciw oczekiwaniom pacjentek". Prezes szpital komentuje decyzję ws. ginekologii i położnictwa

„To wyjście naprzeciw oczekiwaniom pacjentek”. Prezes szpital komentuje decyzję ws. ginekologii i położnictwa

Od soboty w szpitalu w Kutnie ponownie działać będzie oddział ginekologiczno-położniczy. Głos w sprawie zabrał nowy prezes KSS-u Artur Gur.

Tak jak już wczoraj informowaliśmy (CZYTAJ: Zapadła ważna decyzja ws. ginekologii i położnictwa w szpitalu w Kutnie), od soboty 12 grudnia w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym wznowiona zostanie działalność Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

- Reklama -

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentek z terenu miasta i powiatu kutnowskiego, Zarząd Kutnowskiego Szpitala Samorządowego sp. z o.o. zawnioskował do Wojewody Łódzkiego o wyrażenie zgody na przywrócenie działalności oddziału do stanu sprzed pandemii – komentuje Artur Gur, prezes zarządu Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

- Reklama -

Nowy szef kutnowskiej placówki zapewnia, iż pomimo dalszego działania szpitala jako placówki II poziomu zabezpieczenia pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, szpital jest gotowy do przyjmowania zarówno pacjentek zarażonych wirusem, jak i pacjentek (ciężarnych i nie tylko) niezarażonych, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: