Tobolczyk (Bezpartyjni Samorządowcy): Moja kampania nie była bogata, ale czułem wsparcie

Komitet Bezpartyjni Samorządowcy nie przekroczył progu wyborczego i na pewno nie dostanie się do Sejmu. Co o wyniku wyborów sądzi Przemysław Tobolczyk, kandydat BS z Kutna?

- R E K L A M A -

Dziękuję bardzo rodzinie, dziękuję przyjaciołom, dziękuję znajomym i wszystkim którzy wierzyli w moją osobę wspierając mnie w ostatnim czasie, z całego serca dziękuję. Dziękuję za każdy głos oddany na mnie – komentuje Przemysław Tobolczyk, kandydat do Sejmu z listy Bezpartyjnych i Samorządowców.

P. Tobolczyk spodziewał się, kto może wygrać wybory parlamentarne.

- R E K L A M A -

Oczywiście do przewidzenia była dana sytuacja, więc warto pogratulować zwycięzcom, jak i tym wszystkim którzy włączyli się w walkę o lepszą przyszłość. Niebawem poznam głosy, które udało mi się uzbierać. Każdy debiut ma za sobą sukces i ciekawą przygodę, chociaż moja kampania nie była bogata i urozmaicona, to czułem wasze wsparcie, zatem bardzo dziękuję. Każdy głos, to głos na przyszłość! Obiecuję że każdy krzyżyk postawiony przy moim nazwisku nie pójdzie na marne, przełoży się na jeszcze większą pracę dla lokalnej społeczności. Obiecuję że pozostanę BEZPARTYJNY, bo tylko w takiej formie będę skuteczny – zapowiada Tobolczyk.

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: