reklama
reklama

Tomasz Szczęsny: Jestem gotowy kontynuować pracę na rzecz Gminy Łanięta

Przed nami druga tura wyborów w Łaniętach. Wójt Tomasz Szczęsny dziękuje mieszkańcom za głosy i wsparcie, jakie otrzymał w pierwszej turze i zaprasza do głosowania w niedzielę 21 kwietnia 2024 roku.

„Drodzy Mieszkańcy Gminy Łanięta! Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was za udział w wyborach samorządowych w dniu 7 kwietnia 2024 r. Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Cenię każdy oddany głos i wsparcie, które od Was otrzymałem.

Szanowni Państwo! Przez ostatnie 5 lat nieustannie pracowałem nad rozwojem naszej Gminy, a tym samym poprawą życia Mieszkańców.

Podjęte przeze mnie działania, realizowane inwestycje oraz odpowiedzialne gospodarowanie środkami przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, społecznego i kulturalnego Gminy Łanięta.

Przez ostatnie lata skupiłem się na poprawie infrastruktury drogowej, co znacząco wpłynęło na komfort podróżowania mieszkańców. Dodatkowo, udało się odnowić świetlice wiejskie, tworząc przyjazne miejsce spotkań i integracji dla społeczności lokalnej. Zainicjowałem granty sołeckie, dając mieszkańcom możliwość realizacji własnych inicjatyw i projektów na rzecz ich miejscowości.


Dbając o środowisko, skupiłem się również na poprawie gospodarki wodno-ściekowej, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i komfortu mieszkańców. Na terenie naszej Gminy powstały instalacje fotowoltaiczne, co przynosi oszczędność dla budżetu Gminy. Wspieram nasze jednostki OSP, zapewniając im odpowiednie wyposażenie oraz szkolenia, bowiem bezpieczeństwo społeczeństwa jest najważniejsze. Nie zapomniałem również o potrzebach aktywności fizycznej dzieci jak i dorosłych Mieszkańców, dlatego przy naszej szkole powstało wielofunkcyjne boisko. Z kolei dla starszej społeczności powstało Koło Seniora.

Kochani! Lista zrealizowanych przedsięwzięć jest naprawdę długa i niemożliwe jest wymienienie wszystkich w tym jednym opisie. Patrząc wstecz, widzę ogromny postęp i jestem wdzięczny za zaufanie. Teraz staję ponownie przed Wami, ubiegając się o wsparcie w drugiej turze wyborów. Wasza decyzja ma istotne znaczenie dla przyszłości naszej społeczności.

Proszę Was – drodzy Mieszkańcy, o udzielenie mi swojego głosu, aby móc kontynuować realizację planów i projektów, które przedstawiałem Wam podczas wspólnych rozmów. Jestem gotowy kontynuować pracę na rzecz Gminy Łanięta.

Liczę na Wasze wsparcie w drugiej turze wyborów w dniu 21 kwietnia 2024 r.”

Z poważaniem,
Tomasz Szczęsny


Materiał wyborczy KW PIS

Polecamy:

Nie przegap: