reklama

Tragedia na drodze pod Kutnem, nie żyje jedna osoba – ZDJĘCIA

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś rano w jednej z podkutnowskich miejscowości. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych.

- R E K L A M A -

Kutnowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 36-letnia kobieta. Mundurowi poszukują świadków tego zdarzenia. Jak mówi mł. asp. Daria Olczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 listopada na DK92 w okolicach miejscowości Groszki.

Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn samochód osobowy marki Opel wypadł z drogi, a później prawdopodobnie uderzył w drzewo i dachował.

- R E K L A M A -

„Samochodem podróżowały dwie osoby. Kierująca tym pojazdem kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Ranny pasażer został przewieziony do szpitala w Kutnie” – mówi mł. asp. Daria Olczyk z KPP Kutno.

Jak dodaje policjantka, dokładne okoliczności tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy poszukują świadków tego tragicznego zdarzenia – zgłaszać można się pod nr telefonu 47 8422100 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 112.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: