reklama
reklama
reklama
reklama

Tragedia na drodze, śmiertelnie potrącony pieszy. Policja ustala jego tożsamość [FOTO]

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło w czwartek wieczorem w naszym regionie. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym pieszy poniósł śmierć na miejscu.

3 lutego 2022 roku około godziny 18.40 policjanci z łęczyckiej komendy pojechali do miejscowości Władysławów w gminie Świnice Warckie, gdzie doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 27–letni kierowca bmw jadąc w kierunku Świnić Warckich na prostym odcinku drogi zderzył się z pieszym o nieustalonej tożsamości.

- R E K L A M A -

– Niestety, na skutek doznanych obrażeń, mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca osobówki był trzeźwy. Policjanci przeprowadzili oględziny z udziałem prokuratora oraz przesłuchali świadków wypadku. Ustalają również tożsamość zmarłego mężczyzny. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy – mówi st. asp. Mariusz Kowalski z KPP Łęczyca.

Policja przypomina i apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Pieszym i rowerzystom przypominamy o noszeniu elementów odblaskowych. Odblaski ratują życie! (KPP Łęczyca)

fot. KP PSP w Łęczycy

fot. KPP Łęczyca
fot. KPP w Łęczycy
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: