reklama
reklama

Tragedia na kutnowskim osiedlu, nie żyje mężczyzna. Sprawę badają śledczy [ZDJĘCIA]

Nie żyje jeden z mężczyzn biorących udział w awanturze na ul. Kochanowskiego w Kutnie. Według nieoficjalnych informacji, miał zostać śmiertelnie dźgnięty nożem. Okoliczności tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w niedzielę 20 marca około godziny 19 służby ratunkowe zostały wezwane na ulicę Kochanowskiego w Kutnie, gdzie miało dojść do awantury, w której ciężko ranna miała zostać jedna osoba. Jak mówią świadkowie, użyte miało zostać niebezpieczne narzędzie, prawdopodobnie nóż.

- R E K L A M A -

Na miejscu pojawiło się kilka policyjnych radiowozów, a także dwie karetki pogotowia ratunkowego. Droga na ul. Kochanowskiego przez kilka godzin była zablokowana, miejsce zostało zabezpieczone policyjnymi taśmami. Czynności prowadzili tam mundurowi.

AKTUALIZACJA:

- R E K L A M A -

– Nie żyje jeden z mężczyzn. Sprawę wyjaśnia prokuratura i policja. Aktualnie bliższych informacji nie przekazujemy – poinformował portal PanoramaKutna.pl Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Śledczy cały czas pracują nad odtworzeniem dokładnych wydarzeń, jakie rozegrały się w niedzielę wieczorem na ul. Kochanowskiego. Oficjalny komunikat w sprawie tragedii powinien pojawić się w ciągu najbliższych kilku dni.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: