Tragiczne odkrycie pod Kutnem. Znaleziono zwłoki kobiety

Do tragicznego odkrycia doszło we wtorek popołudniu na obrzeżach Kutna. Znaleziono tam zwłoki 74–letniej kobiety, która zaginęła w zeszłym tygodniu. Okoliczności tragedii ustalać będzie teraz prokuratura.

- R E K L A M A -

Poszukiwania 74–letniej mieszkanki Kutna rozpoczęły się w miniony czwartek. Po tym, gdy kobieta dzień wcześniej wyszła z domu i nie kontaktowała się z rodziną, jej bliscy o sprawie powiadomili kutnowską policję.

Funkcjonariusze policji natychmiast przystąpili do działań i wspólnie ze strażakami rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Mundurowi pierwszego dnia przeczesywali tereny wokół Ochni na Al. ZHP i Warszawskim Przedmieściu, jednak bez skutku.

- R E K L A M A -

Przełom w sprawie nastąpił w poniedziałek. Wówczas jak udało nam się dowiedzieć, policjanci dotarli do nagrań z monitoringu i ustalili, że w dniu zaginięcia kobieta miała znajdować się w rejonie pętli autobusowej na ul. Granicznej.

reklama

We wtorek 8 października, kutnowska komenda opublikowała jednocześnie kolejny, uzupełniony rysopis kobiety wraz ze szczegółami dotyczącymi jej ubioru. Do akcji wkroczyli także funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy przeszukiwali tereny nieopodal ogródków działkowych przy ul. Granicznej.

- R E K L A M A -

Niestety, popołudniu na obrzeżach Kutna dokonano tragicznego odkrycia.

W polu kukurydzy odnaleziono zwłoki kobiety. Mogę potwierdzić, że jest to 74–latka, której poszukiwania prowadziliśmy od kilku dni – powiedziała Panoramie st. sierż. Daria Fraszczyk, p.o. oficera prasowego KPP Kutno.

Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do tragedii. Ustalać będą to policjanci pod nadzorem prokuratora.

To nie były jedyne poszukiwania, w jakie w ostatnich dniach zaangażowane zostały kutnowskie służby mundurowe. W miniony piątek zaginęła bowiem 88–letnia kobieta ze Stanisławowa. Policja i straż prowadziły akcję – także w nocy – i na szczęście osiemdziesięcioośmiolatkę udało się znaleźć całą i zdrową. ▪

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: