reklama
reklama

Tragiczne wieści z Ministerstwa. Zmarło kolejnych 18 osób z koronawirusem – dwie z Łódzkiego

Mamy 134 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Niestety, zmarło kolejne 18 osób z covid-19 – informuje Ministerstwo Zdrowia.

W województwie łódzkim jest 18 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Są to osoby w wieku od 23 do 68 roku życia.

- R E K L A M A -

Potwierdzone wyniki dotyczą:

  • dwóch młodych kobiet
  • sześciu kobiet w średnim wieku
  • jednego młodego mężczyzny
  • ośmiu mężczyzn w średnim wieku
  • jednego mężczyzny w starszym wieku

Niestety w Łódzkiem odnotowano 2 zgony – zmarł 72-latek z Kutna (o czym informowaliśmy rano) oraz 38-letnia kobieta z powiatu bełchatowskiego. Obie osoby były hospitalizowane w Zgierzu.

- R E K L A M A -

Są też dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 15 osób, które były zakażone koronawirusem, po leczeniu otrzymało 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To jedno dziecko, pięć młodych kobiet, cztery kobiety w średnim wieku, dwie kobiety w starszym wieku, dwóch młodych mężczyzn oraz dwóch mężczyzn w średnim wieku.

18 kolejnych zgonów w kraju


„Z przykrością informujemy o śmierci 18 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 46-letni mężczyzna ze szpitala w Legnicy, 86-letnia kobieta, 75-letni mężczyzna, 85-letnia kobieta, 77-letnia kobieta ze szpitala w Raciborzu, 72-letni mężczyzna ze szpitala w Częstochowie, 64-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 82-letnia kobieta, 70-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta ze szpitala w Pleszewie, 81-letnia kobieta ze szpitala w Warszawie, 80-letni mężczyzna ze szpitala w Piasecznie, 81-letnia kobieta, 65-letni i 68-letni mężczyźni ze szpitala w Poznaniu, 72-letni mężczyzna i 38-letnia kobieta ze szpitala w Zgierzu, którzy mieli choroby współistniejące oraz 61-letnia kobieta ze szpitala w Kędzierzynie-Koźlu” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

- R E K L A M A -

Potwierdzone przypadki zakażania koronawirusem dotyczą:

20 osób z woj. dolnośląskiego,
19 osób z woj. kujawsko-pomorskiego,
18 osób z woj. łódzkiego,
13 osób z woj. podlaskiego,
10 osób z woj. świętokrzyskiego,
9 osób z woj. zachodniopomorskiego,
9 osób z woj. podkarpackiego,
8 osób z woj. małopolskiego,
8 osób z woj. pomorskiego,
7 osób z woj. śląskiego,
6 osób z woj. opolskiego,
6 osób z woj. wielkopolskiego i
1 osoby z woj. lubelskiego.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 4666/129 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: