reklama

Tragiczny finał rodzinnej kłótni, mężczyzna chciał zadźgać szwagra. Grozi mu dożywocie

Policjanci zatrzymali 51- latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna trzykrotnie ugodził nożem 41- latka. Na szczęście jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łęczycy.

- R E K L A M A -

11 czerwca 2020 roku dyżurny łęczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań w Łęczycy mężczyzna został ugodzony nożem. Na miejsce niezwłocznie pojechali policjanci, którzy na klatce schodowej zastali rannego 41- latka. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej.

Na szczęście po opatrzeniu ran mógł opuścić szpital. Policjanci szybko ustalili, że napastnikiem był jego szwagier. W czasie zatrzymania miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

- R E K L A M A -

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń pomiędzy ofiarą, a 51- latkiem doszło do kłótni rodzinnej. Po tym jak 41 – latek wychodził ze wspólnie zajmowanego mieszkania został zaatakowany przez 51- latka, który nożem zadał mu trzy ciosy, między innymi w ramię i udo.

Na miejscu pojawili się kryminalni i wraz z technikiem kryminalistyki zabezpieczyli wszystkie ślady mające związek z tym przestępstwem.

- R E K L A M A -

Na podstawie zebranych dowodów Prokurator Rejonowy w Łęczycy przedstawił 51- latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. Za takie przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd na wniosek prokuratury zastosował już trzy miesiące aresztu wobec podejrzanego.

źródło: KPP Łęczyca

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: