Tragiczny wypadek, auto zderzyło się z pociągiem. Nie żyje mężczyzna (ZDJĘCIA)

Nie żyje kierowca samochodu osobowego, który zderzył się z pociągiem. Okoliczności tragedii, która rozegrała się w naszym regionie, ustalają teraz śledczy.

- poniżej dalsza część artykułu -

Wczoraj dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gostyninie oraz OSP Sierakówek zostały zadysponowane do wypadku szynobusu z autem osobowym w Lisicy k. Gostynina.

- poniżej dalsza część artykułu -

„Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali pociąg wraz z kompletnie zniszczonym autem, które znajdowało się 300m od przejazdu kolejowego. Po rozpoznaniu lekarz stwierdził zgon u 61-latka kierującego samochodem” – relacjonuje Gostynin 998.

W celu wyciągnięcia auta spod szynobusa została wezwana Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Technicznego z JRG 10 Warszawa. Ruch pociągów był kompletnie wstrzymany na odcinku Sierakówek-Gostynin, tym samym paraliżując ruch osobowy i towarowy na linii kolejowej 33. Przyczyny wypadku ustalają śledczy.

- poniżej dalsza część artykułu -

W czasie działań OSP Gostynin wraz z OSP Lucień zabezpieczali rejon operacyjny. W akcji w Lisicy udział wzięły zastępy straży pożarnej z PSP Gostynin, JRG Gostynin, SGRT JRG 10 Warszawa i OSP KSRG Sierakówek oraz zespół ratownictwa medycznego, policja, straż ochrony kolei i prokurator.

Źródło: Gostynin 998


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama