Tragiczny wypadek w Kutnie, nie żyje mężczyzna [FOTO]

Tragedią zakończył się wypadek przy ulicy Łąkoszyńskiej, gdzie z rusztowania spadł starszy mężczyzna. Niestety, mimo usilnych starań ratowników medycznych, poszkodowanego nie udało się uratować.

- R E K L A M A -

Do dramatycznych wydarzeń doszło w środę środę 10 sierpnia 2022 przed godziną 16 przy ulicy Łąkoszyńskiej z rusztowania spadł mężczyzna. Na miejsce natychmiast zadysponowano policję, straż pożarną i zespół ratownictwa medycznego.

Stan mężczyzny był na tyle poważny, że podjęto decyzję o wezwaniu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- R E K L A M A -

– W środę o godzinie 15:44 jeden z zespołów ratownictwa medycznego stacjonujących na terenie powiatu kutnowskiego otrzymał wezwanie do 72–letniego nieprzytomnego i nieoddychającego mężczyzny. Po przybyciu na miejsce podjęto resuscytację krążeniowo–oddechową i przekazano mężczyznę lekarzowi lotniczego zespołu ratownictwa medycznego – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Niestety, jak się dowiadujemy, mimo usilnych starań ratowników, poszkodowanego mężczyzny nie udało się uratować.

- R E K L A M A -

– Otrzymaliśmy wezwanie od 72 – latka w stanie nagłego zatrzymania krążenia. Niestety mężczyzna zmarł – potwierdza Justyna Sochacka, rzecznik Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Trwa dokładne ustalanie okoliczności tragedii.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: