reklama
reklama

Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje młody mężczyzna, kobieta zabrana śmigłowcem [FOTO]

Policjanci z łęczyckiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu dróg powiatowych w miejscowości Kurzjama, gmina Grabów. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginął 32-letni pasażer peugeota, a kierująca trafiła do szpitala. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach!

- R E K L A M A -

1 września 2022 roku o godzinie 13:25 policjanci pojechali do miejscowości Kurzjama, gdzie na skrzyżowaniu dróg powiatowych doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 23-letni kierowca skody jadąc z Grabowa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem peugeot, która jechała w kierunku Kłodawy.

- R E K L A M A -

26-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana lotniczym pogotowiem do jednego z łódzkich szpitali. W wypadku zginął 32-letni mężczyzna, który z nią podróżował. Kierujący pojazdami, mieszkaniec województwa zachodnio-pomorskiego i mieszkanka powiatu kolskiego byli trzeźwi. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.

Policjanci prowadzili oględziny z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu techniki samochodowej i ruchu drogowego. Okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy.

- R E K L A M A -

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby nie jeździli na pamięć i stosowali się do oznakowania dróg i bacznie obserwowali innych uczestników ruchu, kierując się zasadą ograniczonego zaufania. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

(Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy)

Tragiczny wypadek w gminie Grabów (fot. KPP Łęczyca)

Tragiczny wypadek w gminie Grabów (fot. KPP Łęczyca)
Tragiczny wypadek w gminie Grabów (fot. KPP Łęczyca)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: