Trasy rowerowe w Szklarskiej Porębie

Trasy rowerowe w Szklarskiej Porębie przyciągają miłośników jednośladów z całej Polski. Nic w tym dziwnego – każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego. Zarówno początkujący kolarze jak i Ci bardziej doświadczeni bez wątpienia docenią uroki tych terenów oraz to, co oferuje turystyka rowerowa.

- R E K L A M A -

Wymarzony urlop dla cyklistów

Jak dowiedzieć się można z bloga Wypożyczalni Immotion, trasy rowerowe w Szklarskiej Porębie są jednymi z najbardziej malowniczych w Polsce. Przebiegają one w bliskości z naturą (większość biegnie po zalesionych terenach) oraz w otoczeniu zapierających dech w piersiach krajobrazów. 450 km – dokładnie tyle wynosi ich długość. To zdecydowanie za dużo, aby zdołać przejechać wszystkie odcinki w ciągu jednego weekendu. Aby w pełni skorzystać z uroków turystyki rowerowej, warto poświęcić na to cały urlop, serwując sobie tym samym wakacje na jednośladzie. Nie da się ukryć, że te ścieżki rowerowe oraz ich otoczenie są świetnie przygotowane na taką okoliczność.

- R E K L A M A -

Szklarska Poręba na dwóch kołach

Karkonosze zazwyczaj kojarzą się z turystyką pieszą. Nic w tym dziwnego, najwyższe pasmo Sudetów oferuje przepiękne krajobrazy oraz (w dużej mierze) spokój, jakiego próżno szukać w wielu zakątkach Polski. Karkonosze (a w tym wypadku Śnieżka) są również jednym z obowiązkowych punktów dla tych, którzy odwiedzają poszczególne najwyższe szczyty w naszym kraju w ramach Korony Gór Polski.

- R E K L A M A -

Sama Szklarska Poręba to teren, który, oprócz oferty dla fanów turystyki pieszej, posiada szereg atrakcji dla wielbicieli rowerów. Można tutaj znaleźć trasy rowerowe przebiegające przez Karkonosze i Góry Izerskie, które oferują zróżnicowany stopień trudności. Wiele osób poświęca cały czas spędzony w tym miejscu na stopniowe poznawanie poszczególnych szlaków rowerowych, dlatego okoliczna infrastrukturą jest doskonale dostosowana do ich potrzeb.

Wycieczki rowerowe

Chciałbyś przyjechać do Szklarskiej Poręby ze znajomymi, jednak wolałabyś jechać na wycieczkę z osobą doświadczoną? Nic prostszego! Immotion oferuje zorganizowane wycieczki z podróżnikiem, dzięki którym poznasz najciekawsze trasy rowerowe w Szklarskiej Porębie, a dodatkowo dowiesz się nieco więcej o otoczeniu oraz poznasz niesamowite ciekawostki związane z tym miejscem.

artykuł partnera
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: