Trwa piknik przed biblioteką. Przygotowano wiele atrakcji (ZDJĘCIA)

Dzisiaj na terenie przy budynku Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. S. Żeromskiego w Kutnie odbywa się wyjątkowy „Piknik z Biblioteką”. To wspaniała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, pełna atrakcji i zabaw dla całej rodziny.

- R E K L A M A -

Impreza, która potrwa do godziny 17:00, rozpoczęła się w samo południe. Najmłodsi uczestnicy mogą cieszyć się różnorodnymi animacjami i grami. Na najmłodszych czekają malowanie toreb, strefa bajkowego tatuażu, wydrapywanki, kolorowanki, bańki mydlane oraz możliwość produkcji własnych przypinek na specjalistycznej maszynie. W tej części pikniku swoje zajęcia edukacyjne prowadzi także szkoła języków obcych Your Success, a najmłodsi mogą bawić się z misiem Teddy Eddie.

O godzinie 13:30 na scenie pojawi się Michał Dudek, który poprowadził energetyczną zumbę, zachęcając wszystkich do wspólnego tańca i ruchu.

- R E K L A M A -

Następnie, o 15:00 zaplanowano się spektakl teatralny w wykonaniu Teatru MagMowcy pod tytułem „Pisklę poznaje miasto”. Jest to ekologiczna opowieść o Pisklaku i Rudawym, którzy odwiedzają miasto zanieczyszczone przez Wiatromira. Dzieci z publiczności aktywnie uczestniczą w spektaklu, pomagając segregować śmieci, sadzić drzewka i kwiaty oraz ucząc się o wartości wody i ekologicznych usprawnieniach.

Na zakończenie pikniku, od 16:00 do 17:00, na wszystkich uczestników czekać będą wspólne gry i zabawy w strefie animacyjnej.

- R E K L A M A -

Organizatorzy zapewniają, że wszystkie atrakcje są bezpłatne, a wstęp na wydarzenie jest wolny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy na terenie przy budynku biblioteki!- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: