reklama
reklama
reklama
reklama

Trwa składanie projektów do kolejnego Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Urząd zaprasza na specjalne dyżury!

Mieszkańcy swoje projekty mogą składać między 1 marca a 16 kwietnia za pośrednictwem strony internetowej lub w wersji tradycyjnej, wypełniając papierowy formularz i składając go w kancelarii Urzędu Miasta. Do każdego wniosku należy dołączyć listę poparcia 30 mieszkańców Kutna.

W przypadku składania wniosku przez osobę małoletnią (czyli taką, która nie ma ukończonych 18 lat) konieczne jest dołączenie zgody opiekuna prawnego.

- R E K L A M A -

Tak jak w ubiegłorocznej edycji do dyspozycji mieszkańców jest 1 mln zł – 800 tys. zł przeznaczonych zostaje na „duże” projekty, a 200 tys. zł – na „małe” projekty. Maksymalna wartość dużego projektu to 100 tys. zł, a małego – 25 tys. zł.

Specjalnie dla pracujących mieszkańców uruchomiono stałe DYŻURY URZĘDNIKÓW, po standardowych godzinach pracy magistratu. W celu skonsultowania swoich pomysłów urzędnicy zapraszają w każdą środę marca (7, 14, 21, 28), a w kwietniu – w poniedziałki i środy (4, 9, 11 i 16) do pokoju 410 w Urzędzie Miasta Kutno. Dyżury odbywają się w godzinach 15:30-18:00.

- R E K L A M A -

5 kwietnia w czytelni w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbędzie się tradycyjny już Maraton Pisania Projektów.

W przypadku wątpliwości urząd zachęca również do wysłania mejla na adres: partycypacja@um.kutno.pl.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: