Wiadomości KutnoOgłoszenie bezpłatneTrwa składanie projektów do kolejnego Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Urząd zaprasza na specjalne dyżury!

Trwa składanie projektów do kolejnego Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Urząd zaprasza na specjalne dyżury!

Mieszkańcy swoje projekty mogą składać między 1 marca a 16 kwietnia za pośrednictwem strony internetowej lub w wersji tradycyjnej, wypełniając papierowy formularz i składając go w kancelarii Urzędu Miasta. Do każdego wniosku należy dołączyć listę poparcia 30 mieszkańców Kutna.

W przypadku składania wniosku przez osobę małoletnią (czyli taką, która nie ma ukończonych 18 lat) konieczne jest dołączenie zgody opiekuna prawnego.

- Reklama -

Tak jak w ubiegłorocznej edycji do dyspozycji mieszkańców jest 1 mln zł – 800 tys. zł przeznaczonych zostaje na „duże” projekty, a 200 tys. zł – na „małe” projekty. Maksymalna wartość dużego projektu to 100 tys. zł, a małego – 25 tys. zł.

- Reklama -

Specjalnie dla pracujących mieszkańców uruchomiono stałe DYŻURY URZĘDNIKÓW, po standardowych godzinach pracy magistratu. W celu skonsultowania swoich pomysłów urzędnicy zapraszają w każdą środę marca (7, 14, 21, 28), a w kwietniu – w poniedziałki i środy (4, 9, 11 i 16) do pokoju 410 w Urzędzie Miasta Kutno. Dyżury odbywają się w godzinach 15:30-18:00.

5 kwietnia w czytelni w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbędzie się tradycyjny już Maraton Pisania Projektów.

- Reklama -

W przypadku wątpliwości urząd zachęca również do wysłania mejla na adres: partycypacja@um.kutno.pl.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: