Trwa świetna passa KS Kutno, rezerwy Jagiellonii pokonane! (ZDJĘCIA)

Piłkarze KS Kutno kontynuują dobrą passę w III lidze. Dziś podopieczni Dominika Tomczaka pokonali 1-0 rezerwy ekstraklasowej Jagiellonii Białystok.

- poniżej dalsza część artykułu -

Jedyna bramka meczu padła w 37. minucie, a strzałem z rzutu wolnego do siatki Jagiellonii trafił kapitan KS-u, Adrian Kralkowski.

W drugiej połowie mecz był bardzo wyrównany i zamiast efektownych akcji, kibice oglądali mnóstwo walki. Mimo doliczonych aż siedmiu minut, wynik nie uległ zmianie i KS wygrał 1-0. Dla kutnian to już piąty mecz z rzędu bez porażki!

- poniżej dalsza część artykułu -

Po 10 meczach kutnianie mają na koncie 17 punktów i znajdują się w ścisłej czołówce III ligi gr. 1. W następnej kolejce KS zmierzy sią na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (3 października 15:00). Wcześniej, w najbliższą środę ekipa Dominika Tomczaka w ramach Pucharu Polski zmierzy się na własnym boisku z ŁKS-em II Łódź.

KS Kutno 1-0 Jagiellonia II Białystok
1-0 37. Adrian Kralkowski

Żółte kartki: Ostrowski, Szczytniewski, Patora, Cudowski – Płoszkiewicz, Wiktoruk

KS Kutno: Wolański – Ostrowski (60. Bujalski), Białas (60. Cudowski), Patora (60. Szczepański), Skawiński, Niedzielski (77. Świątek), Szczytniewski, Kraśniewski, Kralkowski, Boczek (46. Kacela), Kasperkiewicz;

- poniżej dalsza część artykułu -

Jagiellonia II (wyjściowy): Abramowicz – Dyszy, Majsterek, Płoszkiewicz, Bitok, Orpik, Bayer, WOjciechowski, Matus, Surzyn, Karpiński.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama