reklama

Od rana trwa szlachetna akcja „Różana Kropla Krwi”. Ty też możesz oddać krew! [ZDJĘCIA]

Od rana w Kutnie trwa akcja krwiodawstwa „Różana Kropla Krwi”. Organizatorzy przedsięwzięcia przygotowali dla krwiodawców szereg niespodzianek i upominków.

- R E K L A M A -

„Różana kropla krwi” to kolejna szlachetna akcja krwiodawstwa organizowana przez Kutnowski Klub Krwiodawców. Jego przedstawicielem jest między innymi Robert Feliniak, miejski radny, który mocno angażuje się w promowanie krwiodawstwa w naszym mieście.

– Od rana pojawiło się już ponad 30 osób, które chcą oddać krew. Bardzo cieszę się z tego powodu, że akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Co warto podkreślić, dziś do „Różanej kropli krwi” dołączyło się także kilku przedstawicieli ukraińskiej społeczności. W ten sposób chcą podziękować Polakom i mieszkańcom Kutna za pomoc, jaką otrzymali w ostatnim czasie – mówi w rozmowie z portalem PanoramaKutna.pl Robert Feliniak, przedstawiciel kutnowskich krwiodawców.

- R E K L A M A -

Dla krwiodawców przygotowano sporo niespodzianek – pierwsze trzydzieści osób przygotowano między innymi wejściówki do Dinoparku Kołacinek czy Zoo Safari Borysew. Ponadto każdy z uczestników akcji zostanie obdarowany zestawem gadżetów związanych ze zbliżającym się 48. Świętem Róży.

Akcja „Różana Kropla Krwi” potrwa dziś do godziny 12.00. Aby móc podzielić się krwią trzeba mieć ukończone 18 lat i być zdrowym. Warto pamiętać, aby przed oddaniem tego najcenniejszego leku wypić szklankę wody i zjeść lekkie śniadanie.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: