Trwają poszukiwania pana Andrzeja, policja prosi o pomoc

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Andrzeja Osmałka, lat 42, zamieszkałego od pięciu lat w Niemczech.

- R E K L A M A -

„Zaginiony w dniu 18.02.2021r., miał przyjechać do Gostynina gdzie jest zameldowany. Telefonicznie ostatni raz kontaktował się ze swoją siostrą w dniu 18.02.2021r. około godziny 10:00 informując iż jest w pociągu do Polski i aktualnie znajduje się we Frankfurcie. Do dnia dzisiejszego nie nawiązał żadnego kontaktu. Miejsce jego pobytu nie jest znane” – mówi sierż. szt. Łukasz Rydzewski z KPP Gostynin.

Rysopis zaginionego: wzrost około 185 cm, waga około 86kg, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond, nos mały, uszy normalne, oczy piwne, brak informacji odnośnie ubioru.

- R E K L A M A -

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 47 7053 222 – dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel.997 lub 112.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: