reklama

Trzecia domowa porażka z rzędu KS-u Kutno w tym sezonie

Piłkarze KS-u Kutno przegrali trzeci mecz z rzędu na własnym boisku. Tym razem podopieczni Jacka Walczaka ulegli 0–1 beniaminkowi IV ligi łódzkiej, Ceramice Opoczno.

- R E K L A M A -

Kutnianie przegrali poprzednie dwa spotkania na Kościuszki i w sobotę chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę przed własną publicznością. Mecz z Ceramiką był też wyjątkowy dla Jacka Walczaka, który kilka dni temu został nowym trenerem pierwszej drużyny i po środowym remisie z Pogonią Zduńska Wola chciał w dobry sposób przywitać z się z kutnowską publicznością.

Niestety, mecz zaczął się źle dla gospodarzy, bowiem już w 13. minucie objęli prowadzenie po strzale Wiktora Majewskiego. Jak się później okazało, była to jedyna bramka i Ceramika zgarnęła cenne trzy punkty. Kutnianie wprawdzie mogli doprowadzić do remisu, ale piłka po uderzeniu jednego z kutnowskich graczy trafiła w poprzeczkę.

- R E K L A M A -

Po sześciu rozegranych spotkaniach KS plasuje się na 11. miejscu z dorobkiem 7 punktów. Do liderującego Widzewa II Łódź kutnianie tracą już dziewięć punktów…

Następny mecz KS Kutno rozegra 4 września 2022 o godzinie 16:00 w Buczku. Rywalem ekipy Jacka Walczaka będzie tamtejszy Orkan.

- R E K L A M A -

KS Kutno 0-1 Ceramika Opoczno
Wiktor Majewski 13’

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: