reklama
reklama

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Te szkoły okazały się najlepsze [ZDJĘCIA]

W zeszłym tygodniu w Kutnie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych.

Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

- R E K L A M A -

22 kwietnia 2022 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie odbyły się eliminacje powiatowe dla uczniów szkół podstawowych. W tegorocznym turnieju zgłosiło się 6 szkół w I kategorii wiekowej (10-12 lat) oraz 7 szkół w drugiej kategorii wiekowej (13-15 lat) z terenu całego powiatu kutnowskiego.

Wyniki klasyfikacji drużynowej szkół w I kategorii:

- R E K L A M A -

I – Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie
II – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie
III – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie

Wyniki klasyfikacji drużynowej szkół w II kategorii:

- R E K L A M A -

I – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie
II – Szkoła Podstawowa w Byszewie
III – Szkoła Podstawowa w Gołębiewku

Zwycięskie drużyny reprezentować będą powiat kutnowski podczas finału wojewódzkiego turnieju, który odbędzie się 13 maja w Piotrkowie Trybunalskim.

– Komenda Powiatowa Policji w Kutnie składa serdeczne podziękowania dla Pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie Pani Annie Wiśniewskiej za udostępnienie pomieszczeń szkoły i za pomoc w organizacji turnieju. Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Kutna Zbigniewowi Burzyńskiemu za ufundowanie nagród dla zwycięzców. Słowa podziękowania kierujemy także dla OSP Dąbrowszczak, którzy pomogli nam w realizacji etapu z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Za wsparcie rzeczowe dziękujemy także firmom Polfarmex, Kelloggs oraz Hoop Polska Sp. z o.o – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

(Źródło: KPP Kutno)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: