reklama

Ty też możesz zostać Królową Róż! KDK ogłosił casting

Kutnowski Dom Kultury ogłosił casting na Królową Róż, która będzie twarzą zbliżającego się 44. Święta Róży.

Zastanawiasz się czy się nadajesz na Królową Róż? Cóż, jeśli urodziłaś się lub mieszkasz czy też uczysz się w Kutnie i ukończyłaś 18 rok życia, to jesteś idealną Kandydatką na Królową Róż. Uwaga! W tym roku nie ma górnej granicy wiekowej!

- R E K L A M A -

Jak zgłosić się na Casting?

Jeśli spełniasz wszystkie warunki zamieszczone w regulaminie (czyli urodziłaś się/mieszkasz/uczysz się w Kutnie i masz skończone 18 lat), to pobierz i wypełnij kartę zgłoszeniową. Potem koniecznie wyślij ją wraz ze zdjęciami na adres podany w regulaminie do 23 kwietnia 2018 roku. (dominikastaniszewska@kdk.net.pl)

- R E K L A M A -

Jakie zdjęcia dołączyć do karty zgłoszeniowej?

Zgodnie z regulaminem należy dołączyć jedno zdjęcie twarzy oraz jedno zdjęcie całej sylwetki. Nie ma sensu, żebyś wysyłała ich więcej, bo dodatkowe fotografie nie będą brane pod uwagę.

- R E K L A M A -

Po przesłaniu karty zgłoszeniowej otrzymasz od nas potwierdzenie o jego przyjęciu. Gratulujemy – oficjalnie zostałaś Kandydatką na Królową Róż. Teraz czas na przygotowania. Poczytaj o Święcie Róży i przygotuj przemowę na jego otwarcie.

Kiedy odbędzie się Casting?

Casting odbędzie się na sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury (Kutno, ul. Żółkiewskiego 4) w dn. 28 – 29 kwietnia 2018 r. Planowo rozpocznie się o godzinie 10:00. Powinnaś przyjść wcześniej, pomiędzy 9:30 – 9:50, wtedy będziesz mogła spokojnie podpisać listę i potwierdzić swoje dane. W tym roku Casting będzie miał dwa etapy! Pierwszy odbędzie się w sobotę 28 kwietnia!

Szczegółowe informacje o castingu na Królową Róż znajdują się na stronie KDK

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: