„Tylko moc polskiego spirytusa, pokona utrapieńca koronawirusa”. Paweł Ślęzak rapuje w #hot16challenge

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jest kolejną znaną osobistością z Kutna, która wzięła udział w akcji #hot16challenge.

hot16challenge2 to akcja, którą zapoczątkował polski raper Solar. Zasady są bardzo proste – aby wziąć udział wystarczy nagrać 16 wersów i zaśpiewać lub zarapować, a także wpłacić pieniądze na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Do tej pory w akcji #hot16challenge udział wzięli m.in. starosta Daniel Kowalik, wiceprezydent Zbigniew Wdowiak, przewodniczący Rady Miasta Mariusz Sikora czy prezes MZK Jacek Sikora.

Przyjąłem wyzwanie w odpowiedzi na nominację od Mariusza Sikory. Ze swej strony nominuje wiceprezydenta Jacka Boczkaję, prezes III-go ligowego KS Kutno Zbigniewa Tomczaka i kierownika Biura Sportu i Turystyki Pawła Szczepanika – napisał w internecie Paweł Ślęzak.

Jak poradził sobie dyrektor MOSiR-u? Zobaczcie wideo:

#hot16challenge 🔥 Przyjąłem wyzwanie w odpowiedzi na nominację od Mariusza Sikory. Ze swej strony nominuje wiceprezydenta Jacka Boczkaję, prezes III-go ligowego KS Kutno Zbigniewa Tomczaka i kierownika Biura Sportu i Turystyki Pawła Szczepanika. 📻Zbiórka charytatywna – Beef z koronawirusem #hot16challenge – to inicjatywa polskich artystów hip-hopowych organizowana wraz z fundacją Siepomaga.plPieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem 🦠Link do zbiórki 👇https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Opublikowany przez Pawła Ślęzaka Piątek, 22 maja 2020
- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


2 KOMENTARZE

  1. Brawo panie Pawle. Dawno się tak nie ubawiłem. Gratuluję dystansu do Siebie i poczucia humoru. Wykonanie pana jest bardzo oryginalnie. Najlepsze jakie słyszałem z #hot16challenge. Wielki szacun.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: