reklama
reklama

Uczniowie wesprą nauczycieli, dziś wyjdą na ulice

Dziś popołudniu na Placu Wolności ma odbyć się zgromadzenie „Uczniowie dla nauczycieli”. To spontaniczna akcja kutnowskiej młodzieży, która chce wesprzeć strajkujących pedagogów.

- R E K L A M A -

„Uczniowie dla nauczycieli” to spontaniczna akcja kutnowskich uczniów oraz uczennic, mająca na celu dodać otuchy strajkującym oraz wyrazić głos poparcia dla ich działań.

W ramach inicjatywy organizatorzy i organizatorki pragną wyrazić zaniepokojenie ostatnimi zmianami w edukacji i problemami oświaty, ale przede wszystkich podziękować nauczycielom, jakich spotkali na swej drodze – inteligentnym, kreatywnym i przyjaznym osobom, które dziś mają odwagę, by powiedzieć „nie”.

- R E K L A M A -

Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea protestu: nauczycieli, rodziców, absolwentów a przede wszystkim uczniów we wtorek 23 kwietnia o godzinie 17:00 w okolice placu Wolności w Kutnie – informują organizujący wydarzenie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: