Udana zabawa na pikniku z okazji Dnia Dziecka w Nowych Ostrowach [ZDJĘCIA]

Tomasz Walczewski – Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego obecny był na pikniku z okazji Dnia Dziecka w Nowych Ostrowach. Obecni byli także radni Rady Gminy Nowe Ostrowy – Wiesław Broda i Bartosz Rogacki.

- R E K L A M A -

Piknik zorganizowany został przez Krystynę Frątczak. Na pikniku były dmuchańce, słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Nowe Ostrowy, a także prelekcje na temat bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy poprowadzone przez OSP Ostrowy-Cukrownia. Po zakończonych prelekcjach odbył się konkurs polegający na strąceniu pachołków wężem strażackim.

— Na pikniku jesteśmy obecni z naszym stoiskiem plenerowym w którym rozdajemy jabłka, słodkości oraz prowadzimy konkursy dot. bezpieczeństwa w okresie zbliżających się wakacji w których do wygrania są gadżety Powiatu Kutnowskiego „Bezpieczny Powiat” — mówi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

— Bardzo się cieszę, że mogę dziś spędzić dzień z młodzieżą na pikniku. Pogoda dopisuje, a atmosfera jest świetna — mówi sołtys Agnieszka Dolatowska.

— Zorganizowaliśmy Dzień Dziecka dla wszystkich dzieci, dużych i małych. Ogromnie się cieszymy, że piknik cieszy się tak dużym zainteresowaniem — mówi Krystyna Frątczak.

- R E K L A M A -

— Udało się dziś na pikniku zorganizować niesamowitą dla dzieciaków atrakcję, a mianowicie pokaz quada. Jestem bardzo szczęśliwy, że tak bardzo ucieszyło to dzieciaki — mówi Bartosz Rogacki, radny Rady Gminy Nowe Ostrowy.

(Powiat Kutnowski)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: