Udany Dzień Rodziny w Krzyżanowie. Była moc atrakcji! – ZDJĘCIA

Za nami bardzo udany Dzień Rodziny, który odbył się na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Krzyżanowie. Organizatorzy zadbali, aby nikt nie narzekał na nudę.

- R E K L A M A -

Otwarcia wydarzenia dokonał Wójt Gminy Krzyżanów Tomasz Jakubowski, który podkreślił znaczenie rodziny we współczesnym świecie, a także złożył serdeczne życzenia wszystkim Mamom, Tatom i Dzieciom. Ciepłe słowa skierowane do adresatów imprezy popłynęły także z ust Przewodniczącego Rady Gminy Krzyżanów Wiesława Czekaja oraz dyrektor GOKiS – Justyny Ozdowskiej.

Podczas „Dnia Rodziny” na przybyłych czekało wiele atrakcji. Na scenie plenerowej zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Ireny Kosmowskiej w Kaszewach Dwornych w programie artystycznym pt. „Cudownych rodziców mam”, następnie w dwóch układach choreograficznych Smyki z „Rytmiki dla Smyka” oraz dzieci uczęszczające do GOKiS na zajęcia muzyczne: Gabriela Wasiak i Davy Thompson. Nie zabrakło również nieco starszych artystów, a to za sprawą Józefa Klichowicza, który zadeklamował autorskie wiersze, a także rodziców przedszkolaków i kadry z Publicznego Gminnego Przedszkola, których barwny program porwał publiczność.

- R E K L A M A -

Ponadto Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyżanowie na profesjonalnie przygotowanym torze strażackim zorganizowali Rodzinne Zawody Sprawnościowe. Spośród zgłoszonych podczas imprezy rodzinnych teamów, drużyna Artura i Antoniego Rosolak, nie miała sobie różnych, II miejsce przypadło Łukaszowi i Filipowi Jatczakom, a III Kamilowi i Szymonowi Jarosom. Dzielni strażacy, przygotowali również kurtynę wodną, która cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, podobnie jak dmuchaniec, na którym można się było poczuć prawdziwym piratem.

Nie zabrakło także pysznych smakołyków przygotowanych przez Gospodarne Panie i równie Gospodarnych Panów z Kół Gospodyń Wiejskich: Różanowice i Siemienice.

- R E K L A M A -

Na fanów fast foodów, dzięki uprzejmości firmy Animex, czekał Berlinkowóz, gdzie serwowano pyszne hot-dogi.

Imprezę zakończył rodzinny maraton zumby, poprowadzony przez Agnieszkę Dębowską, a finałem był kolorowy zawrót głowy, czyli wyrzut proszku Holi, w którym wzięli udział wszyscy chętni.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzyżanowie serdecznie dziękuje współtwórcom „Dnia Rodziny”:

– społeczności Szkoły Podstawowej im. Ireny Kosmowskiej w Kaszewach Dwornych, na czele z nauczycielkami: Anną Cholewą, Agnieszką Morgą, Anitą Lasecką, Agnieszką Tańską i Marzeną Stuchałą,
– społeczności Publicznego Gminnego Przedszkola w Krzyżanowie,
– Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyżanowie z Komendantem Gminnym Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszem Żydowo;
– Kołu Gospodyń Wiejskich Różanowice,
– Kołu Gospodyń Wiejskich Siemienice.

– Specjalne podziękowania kierujemy do firmy Animex, która wspiera nasze działania nie po raz pierwszy i za każdym razem współpraca przebiega wyśmienicie. Wszystkim, którzy spędzili z nami to wyjątkowe popołudnie życzymy niesłabnącego entuzjazmu i samych radosnych, słonecznych chwil – mówi Justyna Ozdowska, dyrektor GOKiS w Krzyżanowie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: