Udany weekend piłkarzy KS Kutno, cenna wygrana w III lidze i pogrom w A Klasie (WIDEO)

To był zdecydowanie udany weekend dla piłkarzy KS Kutno. Pierwsza drużyna wygrała w III lidze, zaś rezerwy rozgromiły rywali w A Klasie.

- poniżej dalsza część artykułu -

Podopieczni Dominika Tomczaka wygrali w III lidze na wyjeździe z Wissą Szczuczyn 2-1. Gospodarze od 22 minuty prowadzili 1-0 po golu Karola Buzuna, jednak kutnianie nie odpuszczali i dopięli swego. O końcowym wyniku zaważyły… dwie minuty. Najpierw w 71 do wyrównania doprowadził Krzysztof Cudowski (debiutanci gol), a sto dwadzieścia sekund później cenne trzy punkty zapewnił KS-owi Marcin Kacela.

- poniżej dalsza część artykułu -

Dzięki wygranej KS opuścił strefę spadkową i po 6 meczach ma 7 punktów, dzięki którym zajmuje 13. miejsce w tabeli III ligi. Prowadzi Legionovia, która ma 13 punktów na swoim koncie. Już w najbliższą środę KS jedzie do Skierniewic na mecz z tamtejszą Unią, która jest wiceliderem rozgrywek.

Bardzo dobre nastroje mają piłkarze rezerw KS Kutno, którzy występują obecnie w A Klasie. Ekipa Marcina Sztygla po trzech kolejkach ma na swoim punkcie 9 punktów i rewelacyjny bilans bramkowy: 24-2! W miniony weekend kutnianie rozstrzelali na wyjeździe Kotan Ozorków aż 11-0. Cztery gole dla KS strzelił Białas, dwa dołożył Krzymieniewski, a po jednym trafieniu zaliczyli Tomczak, Jabłoński, Jakubowski, Kozanecki, Florczak.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen