reklama

Ugodzili nożami dwóch mężczyzn. Nożownicy z Żychlina w rękach policji (ZDJĘCIA)

Policjanci z kutnowskiej komendy zatrzymali sprawców ugodzenia nożem na terenie Żychlina. 27 i 28-latek odpowiedzą za uszkodzenia ciała w warunkach czynu chuligańskiego. Grozi im kara nawet do 5 lat więzienia.

- R E K L A M A -

3 lipca 2022 roku około godziny 23.00 dyżurny kutnowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Żychlin dwaj napastnicy ugodzili nożami dwóch mężczyzn w wieku 40 i 50 lat. Dyżurny skierował patrol pod wskazany adres. Funkcjonariusze na miejscu zastali pokrzywdzonych, którzy posiadali rany kłute. Natychmiast zostali przewiezieni do kutnowskiego szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej.

Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem patrolu. Chcąc ustalić przebieg zdarzenia policjanci zbierali informacje i docierali do wszystkich osób mogących mieć wiedzę o tej sytuacji. Rankiem następnego dnia zatrzymali jednego z napastników. Był to 28-letni mieszkaniec Żychlina.

- R E K L A M A -

Zgromadzone w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu naruszenia czynności narządów ciała 50-latka w warunkach czynu chuligańskiego. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Drugi ze sprawców, 27-latek, został zatrzymany 7 lipca 2022 roku. On również odpowie za to samo przestępstwo.

źródło: KPP Kutno / podkom. Edyta Machnik

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: