reklama
reklama
reklama
reklama

Ukradł kilka ton pszenicy, grozi mu 5 lat więzienia

23 listopada 2021 roku policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali sprawcę kradzieży pszenicy. 27-latek podejrzany o to przestępstwo z pomieszczenia gospodarczego ukradł kilka ton zboża, a straty jakie wyrządził sięgają kilku tysięcy złotych. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

8 listopada 2021 roku policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży kilku ton pszenicy, do której miało dojść w pierwszym tygodniu tego miesiąca na terenie gminy Witonia. Tam na niezamieszkałej posesji sprawca zmagazynowany produkt ukradł z pomieszczenia gospodarczego. Właściciel straty wycenił na kilka tysięcy złotych.

„Kiedy sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że za przestępstwem stoi mieszkaniec powiatu kutnowskiego. 23 listopada 2021 roku mundurowi zatrzymali 27-letniego sprawcę, który jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut dotyczący kradzieży. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o losie podejrzanego zadecyduje sąd” – mówi st. asp. Mariusz Kowalski z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

- R E K L A M A -

(KPP Łęczyca)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: